Výsledky ze závodu do Ligy
11.12.2010 Vánoční obranářský závod
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 58 | 6 |
2. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 56 | 5 |
3. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 56 | 4 |
4. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 55 | 3 |
5. | Kořenská Denisa | Náchod | 54 | 2 |
6. | Barnet Michal | Náchod | 54 | 2 |
7. | Miková Martina | Vysoké Mýto | 51 | 2 |
8. | Syrovátko Richard | Náchod | 45 | 2 |
9. | Petr Adam | Letohrad | 43 | 2 |
10. | Hanyk Jiří | Žamberk | 43 | 2 |
11. | Syrovátková Renata | Náchod | 42 | 2 |
12. | Dušková Kateřina | Letohrad | 40 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA |
ORGANIZACE |
BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 89 | 9 |
2. | Nováková Radmila | Žamberk | 86 | 8 |
3. | Chmelíčková Sylvie | Žamberk | 81 | 7 |
4. | Cink Jan | Lanškroun | 73 | 4 |
ZVV1 + IPO1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Muláčková Milada | Lanškroun | 184 | 10 |
2. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 183 | 9 |
3. | Pavlík Libor | Letohrad | 156 | 8 |
ZVV2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Foglová Magda | Letohrad | 194 | 12 |
2. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 174 | 11 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Plívová Romana | Letohrad | 186 | 12 |
2. | Beranová Eva | Žamberk | 184 | 11 |
3. | Borkovec Michal | Náchod | 183 | 10 |
4. | Štěpánek Zdeněk | Žamberk | 180 | 4 |
5. | Řeháková Dana | Luková | 179 | 4 |
6. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 176 | 4 |
13.11.2010 Moravskotřebovský závod
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 57 | 6 |
2. | Biederman Michal | Náchod | 57 | 5 |
3. | Miková Martina | Vysoké Mýto | 56 | 4 |
4. | Barnet Michal | Náchod | 56 | 3 |
5. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 55 | 2 |
6. | Doleček Josef | Luková | 51 | 2 |
7. | Voráč Radislav | Česká Třebová - Javorka | 49 | 2 |
8. | Dušková Kateřina | Letohrad | 45 | 2 |
9. | Neubauerová Jarmila | Moravská Třebová | 39 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 95 | 9 |
2. | Nováková Radmila | Žamberk | 93 | 8 |
3. | Miková Martina | Vysoké Mýto | 92 | 7 |
4. | Krebs Rostislav | Česká Třebová - Podhorka | 90 | 4 |
5. | Chmelíčková Sylva | Žamberk | 87 | 4 |
6. | Prchalová Jana | Moravská Třebová | 87 | 4 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE |
BODY CELKEM |
BODY DO LIGY |
1. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 169 | 10 |
ZVV2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 189 | 12 |
2. | Foglová Magdalena | Letohrad | 188 | 11 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 181 | 12 |
2. | Beranová Eva | Žamberk | 179 | 11 |
3. | Štěpánek Zdeněk | Žamberk | 177 | 10 |
4. | Štěpánková Naďa | Žamberk | 154 | 4 |
24.10.2010 O pohár 28.října
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Barnet Michal | Náchod | 57 | 6 |
2. | Syrovátková Renata | Náchod | 56 | 5 |
3. | Rameš Pavel | Náchod | 53 | 4 |
4. | Kořenská Denisa | Náchod | 52 | 3 |
5. | Borkovcová Veronika | Náchod | 47 | 2 |
6. | Remešová Vlasta | Náchod | 44 | 2 |
7. | Vaněčková Milada | Náchod | 42 | 2 |
8. | Biederman Michal | Náchod | 42 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 97 | 9 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 96 | 8 |
3. | Samková Soňa | Náchod | 90 | 7 |
4. | Nováková Radmila | Žamberk | 88 | 4 |
5. | Pozděna Libor | Náchod | 84 | 4 |
ZVV 1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Muláčková Milada | Lanškroun | 186 | 10 |
2. | Haucková Natálie | Náchod | 149 | 9 |
IPO 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 186 | 12 |
2. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 155 | 11 |
23.10.2010 Kyšperecká Noc
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Lederer Leoš | Česká Třebová - Podhorka | 56 | 6 |
2. | Adam Petr | Letohrad | 53 | 5 |
3. | Barnet Michal | Náchod | 51 | 4 |
4. | Košková Michaela | Luková | 50 | 3 |
5. | Vychytilová Dana | Letohrad | 48 | 2 |
6. | Kořenská Denisa | Náchod | 48 | 2 |
7. | Remešová Vlasta | Náchod | 47 | 2 |
ZVV 1 poslušnost
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Honsová Hana | Luková | 91 | 6 |
2. | Doleček Josef | Luková | 90 | 5 |
3. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 90 | 4 |
4. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 85 | 3 |
5. | Luňáčková Iveta | Letohrad | 85 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 93 | 9 |
2. | Chmelíčková Sylva | Žamberk | 83 | 8 |
3. | Fiala Roman | Luková | 82 | 7 |
ZVV 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 190 | 12 |
IPO 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Plívová Romana | Letohrad | 185 | 12 |
2. | Borkovec Michal | Náchod | 184 | 11 |
3. | Řeháková Dana | Luková | 176 | 10 |
4. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 164 | 4 |
2.10.2010 Třebovská stopa
Kategorie "A" ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Nováková Radmila | Žamberk | 94 | 9 |
2. | Kuthan Milan | Svitavy | 89 | 8 |
3. | Hanyk Jiří | Žamberk | 86 | 7 |
4. | Lexová Jana | Česká Třebová Javorka | 80 | 4 |
Kategorie "B" ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Vadlejch Karel | Ústí nad Orlicí | 187 | 10 |
2. | Musil Josef | Česká Třebová Podhorka | 187 | 9 |
3. | Stráníková Marie | Česká Třebová Javorka | 187 | 8 |
4. | Vrkoč Ivan | Žamberk | 183 | 4 |
5. | Stráníková Marie | Česká Třebová Javorka | 177 | 4 |
6. | Najmanová Hana | Česká Třebová Podhorka | 177 | 4 |
7. | Dušek David | Česká Třebová Podhorka | 173 | 4 |
8. | Mašková Monika | Česká Třebová Podhorka | 143 | 4 |
Kategorie "C" ZVV2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Honsová Hana | Luková | 212 | 12 |
Kategorie "D" ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Lederer Leoš | Česká Třebová Podhorka | 60 | 6 |
2. | Bureš Pavel | Česká Třebová Podhorka | 59 | 5 |
3. | Řehoř Milan | Česká Třebová Podhorka | 57 | 4 |
Kategorie "E" IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Leksová Vendula | Česká Třebová Podhorka | 192 | 12 |
24.9.2010 Lanškrounský Korbel
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Syrovátková | Náchod | 60 | 6 |
2. | Kuthan | Svitavy | 57 | 5 |
3. | Borkovcová | Náchod | 56 | 4 |
4. | Remeš | Náchod | 51 | 3 |
5. | Matějková | Česká Třebová - Javorka | 51 | 2 |
6. | Kořenská | Náchod | 48 | 2 |
7. | Kašparová | Náchod | 44 | 2 |
8. | Jirásková | Náchod | 40 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman | Náchod | 95 | 9 |
2. | Nováková | Žamberk | 86 | 8 |
3. | Chmelíčková | Žamberk | 86 | 7 |
4. | Cink | Lanškroun | 86 | 4 |
5. | Dudycha | Lanškroun | 83 | 4 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM |
BODY DO LIGY |
1. | Vrkoč | Žamberk | 184 | 10 |
2. | Muláčková | Lanškroun | 173 | 9 |
3. | Vadlejch | Ústí nad Orlicí | 171 | 8 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Řeháková | Luková | 172 | 12 |
2. | Borkovcová | Náchod | 157 | 11 |
3. | Muláčková | Lanškroun | 152 | 10 |
11.9.2010 Lukovský pohár
ZVV1 poslušnost
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Janečková Anna | Česká Třebová - Javorka | 95 | 6 |
2. | Rejmanová Michaela | Luková | 89 | 5 |
3. | Štěpánová Martina | Náchod | 88 | 4 |
4. | Remeš Pavel | Náchod | 87 | 3 |
5. | Barnet Michal | Náchod | 87 | 2 |
6. | Doleček Josef | Luková | 82 | 2 |
7. | Váně Bohuslav | Luková | 68 | 2 |
8. | Dulajová Jitka | Moravská Třebová | 62 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Jirman Vratislav | Náchod | 98 | 9 |
2. | Procházková Dagmar | Moravská Třebová | 91 | 8 |
3. | Rebhán Petr | Letohrad | 82 | 7 |
4. | Cink Jan | Lanškroun | 82 | 4 |
5. | Pozděna Libor | Náchod | 79 | 4 |
6. | Fiala Roman | Luková | 75 | 4 |
ZVV1
POŘADÍ |
JMÉNO PSOVODA |
ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 190 | 10 |
2. | Šolcová Michaela | Lanškroun | 185 | 9 |
3. | Muláčková Milada | Lanškroun | 181 | 8 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 184 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 173 | 11 |
3. | Košková Michaela | Luková | 155 | 10 |
4. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 154 | 4 |
stopa základní
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Řeháková Monika | Lanškroun | 139 | 9 |
2. | Lexová Jana | česká Třebová - Javorka | 139 | 8 |
3. | Dušek David | Česká Třebová - Podhorka | 133 | 7 |
4. | Poslušný Martin | česká Třebová - Javorka | 120 | 4 |
stopa speciální
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Stráníková Marie | česká Třebová - Javorka | 153 | 10 |
2. | Holomek Martin | Ústí nad Orlicí | 148 | 9 |
3. | Řeháková Dana | Luková | 147 | 8 |
4. | Dušek Radovan | Česká Třebová - Podhorka | 145 | 4 |
5. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 140 | 4 |
4.9.2010 Česká Třebová - Javorka
stopařský speciál
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY | |
1. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 195 | 10 | |
2. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 188 | 9 | |
3. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 169 | 8 |
poslušnost speciál
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Janečková Anna | Česká Třebová - Javorka | 99 | 6 |
2. | Vadlejch Karel | Ústí nad Orlicí | 98 | 5 |
3. | Štěpánová | Náchod | 91 | 4 |
4. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 89 | 3 |
5. | Janečková Anna | Česká Třebová - Javorka | 87 | 2 |
6. | Lexová Jana | Česká Třebová - Javorka | 80 | 2 |
7. | Kašparová Hana | Náchod | 69 |
2 |
poslušnost ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Lederer Leoš | Česká Třebová - Podhorka | 58 | 6 |
2. | Pozděna Libor | Náchod | 56 | 5 |
3. | Barnet Michal | Náchod | 55 | 4 |
4. | Remešová Vlasta | Náchod | 50 | 3 |
5. | Tupec Petr | Česká Třebová - Javorka | 49 | 2 |
6. | Voltner Jaroslav | Česká Třebová - Javorka | 42 | 2 |
12.6.2010 Vysoké Mýto
ZVV1 poslušnost
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 92 | 6 |
2. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 88 | 5 |
3. | Janečková Anna | Česká Třebová - Javorka | 81 | 4 |
4. | Rambousková Nataša | Česká Třebová - Javorka | 79 | 3 |
5. | Lexová Jana | Česká Třebová - Javorka | 78 | 2 |
6. | Remeš Pavel | Náchod | 66 | 2 |
7. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 61 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Remešová Vlasta | Náchod | 78 | 9 |
ZVV1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 190 | 10 |
2. | Vadlejch Karel | Ústí nad Orlicí | 185 | 9 |
3. | Bobelová Jitka | Vysoké Mýto | 148 | 8 |
IPO3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 173 | 12 |
2. | Bubnová Jana | Vysoké Mýto | 151 | 11 |
3. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 145 | 10 |
22.5.2010 Svitavský závod
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Strachoňová Jana | Svitavy | 87 | 9 |
2. | Jirman Vratislav | Náchod | 87 | 8 |
3. | Nováková Radmila | Žamberk | 83 | 7 |
ZVV 2
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Foglová Magdalena | Letohrad | 181 | 12 |
2. | Jančík Jiří | Svitavy | 178 | 11 |
3. | Šolcová Michaela | Lanškroun | 161 | 10 |
IPO 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 181 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 178 | 11 |
3. | Štěpánková Naďěžda | Žamberk | 164 | 10 |
4. | Borkovcová Pavlína | Náchod | 163 | 4 |
8.5.2010 Ústí nad Orlicí
ZZO
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Poslušný Martin | Česká Třebová - Javorka | 59 | 6 |
2. | Svobodová Ivana | Ústí nad Orlicí | 56 | 5 |
3. | Bárnet Michal | Náchod | 55 | 4 |
4. | Remeš Pavel | Náchod | 52 |
3 |
5. | Boušková Markéta | Česká Třebová - Javorka | 47 | 2 |
6. | Hanyk Jiří | Žamberk | 46 | 2 |
7. | Voltner Jaroslav | Česká Třebová - Javorka | 42 | 2 |
8. | Lexová Jana | Česká Třebová - Javorka | 41 | 2 |
9. | Remešová Vlasta | Náchod | 39 | 2 |
10. | Voráč Ladislav | Česká Třebová - Javorka | 36 | 2 |
ZM
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Muláčková Milada | Lanškroun | 94 | 9 |
2. | Nováková Radmila | Žamberk | 86 | 8 |
3. | Chmelíčková Silva | Žamberk | 85 | 7 |
ZVV 1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Vadlejch Karel | Ústí nad Orlicí | 179 | 10 |
IPO 1
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Holomek Martin | Ústí nad Orlicí | 151 | 10 |
IPO 3
POŘADÍ | JMÉNO PSOVODA | ORGANIZACE | BODY CELKEM | BODY DO LIGY |
1. | Borkovec Michal | Náchod | 183 | 12 |
2. | Beranová Eva | Žamberk | 179 | 11 |
3. | Štěpánková Naděžda | Žamberk | 174 | 10 |
4. | Kovář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 161 | 4 |