výsledky do ligy
Sedmý závod v Žamberku 13.12.2014
ZZO
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Borkovcová Veronika | Náchod Sport | 58 | 6 |
2. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 57 | 5 |
3. | Frühauf Lubomír | Luková | 56 | 4 |
4. | Češka František | Luková | 54 | 3 |
5. | Hurtová Marta | Česká Třebová - Javorka | 53 | 2 |
6. | Částek Rostislav | Luková | 52 | 2 |
7. | Beranová Simona | Luková | 49 | 2 |
8. | Svatošová Markéta | Luková | 48 | 2 |
9. | Češka Petr | Luková | 47 | 2 |
10. | Gregorová Jitka | Vysoké Mýto | 46 | 2 |
ZVV1 poslušnost
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Martincová Nikola | Letohrad | 98 | 9 |
2. | Zárubová Renata | Česká Třebová - Javorka | 91 | 8 |
3. | Barnetová Riana | Náchod Sport | 90 | 7 |
4. | Nováková Radmila | Žamberk | 87 | 4 |
5. | Barnet Michal | Náchod Sport | 83 | 4 |
6. | Matyášová Alena | Luková | 82 | 4 |
7. | Svatošová Markéta | Luková | 82 | 4 |
8. | Jindrová Eva | Česká Třebová - Javorka | 75 | 4 |
9. | Trýbová Jindřiška | Žamberk | 62 | 4 |
ZM
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Borkovcová Pavlína | Náchod Sport | 95 | 9 |
2. | Chládek Jan | Luková | 92 | 8 |
3. | Muláčková Milada | Žamberk | 92 | 7 |
ZVV 1
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body dio ligy |
1. | Divíšek Pavel | Žamberk | 189 | 10 |
2. | Hotmar Zdeněk | Vysoké Mýto | 181 | 9 |
3. | Řeháková Dana | Luková | 177 | 8 |
4. | Luňáčková Iveta | Luková | 175 | 4 |
5. | Beranová Eva | Žamberk | 159 | 4 |
IPO 3
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Borkovec Michal | Náchod sport | 183 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 176 | 11 |
3. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 175 | 10 |
Šestý závod v Moravské Třebové 22.11.2014
ZZO
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Schichová Jiřina | Česká Třebová - Javorka | 56,5 | 6 |
2. | Částek Rostislav | Luková | 53 | 5 |
3. | Svatošová Markéta | Luková | 50,5 | 4 |
4. | Hajská Jiřina | Moravská Třebová | 50 | 3 |
5. | Beranová Simona | Luková | 49 | 2 |
6. | Češka Petr | Luková | 49 | 2 |
7. | Hurtová Marta | Česká Třebová - Javorka | 48 | 2 |
8. | Češka František | Luková | 48 | 2 |
9. | Gregorová Jitka | Vysoké Mýto | 43 | 2 |
10. | Němcová Jana | Vysoké Mýto | 43 | 2 |
ZVV 1 poslušnost
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Matyášová Alena | Luková | 93 | 9 |
2. | Zárubová Renata | Česká Třebová - Javorka | 88 | 8 |
3. | Sýkorová Michaela | Moravská Třebová | 84 | 7 |
4. | Šmajzrová Soňa | Česká Třebová - Javorka | 83 | 4 |
5. | Šmída Vladimír | Moravská Třebová | 82 | 4 |
6. | Svatošová Markéta | Luková | 79 | 4 |
7. | Reková Marie | Moravská Třebová | 78 | 4 |
8. | Nováková Radmila | Žamberk | 67 | 4 |
ZM
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Chládek Jan | Luková | 87 | 9 |
2. | Štefková Lucie | Žamberk | 84 | 8 |
ZVV 1
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Divíšek Pavel | Žamberk | 182 | 10 |
2. | Hotmar Zdeněk | Vysoké Mýto | 176 | 9 |
3. | Luňáčková Iveta | Luková | 173 | 8 |
IPO 1
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Bourová Adriana | Náchod sport | 176 | 10 |
2. | Borkovcová Pavlína | Náchod sport | 148 | 9 |
IPO 3
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Řeháková Dana | Luková | 164 | 12 |
Pátý závod v Letohradě 11.10.2014
ZZO
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 59 | 6 |
2. | Filipiová Eliška | Vysoké Mýto | 58 | 5 |
3. | Schichová Jiřina | Česká Třebová - Javorka | 57 | 4 |
4. | Částek Rostislav | Luková | 54 | 3 |
5. | Češka František | Luková | 54 | 2 |
6. | Beranová Simona | Luková | 53 | 2 |
7. | Němcová Jana | Vysoké Mýto | 53 | 2 |
8. | Šmajzrová Soňa | Česká Třebová - Javorka | 53 | 2 |
9. | Matyášová Monika | Letohrad | 52 | 2 |
10. | Hurtová Marta | Česká Třebová - Javorka | 51 | 2 |
11. | Hlavsová Jana | Letohrad | 46 | 2 |
12. | Hlavsová Jana | Letohrad | 36 | 2 |
ZVV 1 poslušnost
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Matyášová Alena | Luková | 96 | 9 |
2. | Martincová Nikola | Letohrad | 95 | 8 |
3. | Nováková Radmila | Žamberk | 90 | 7 |
4. | Gregorová Jitka | Vysoké Mýto | 76 | 4 |
ZM
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hrobařová Markéta | Letohrad | 94 | 9 |
2. | Glesner Miroslav | Letohrad | 92 | 8 |
3. | Fadrná Simona | Letohrad | 85 | 7 |
ZVV 1
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Jirman Vratislav | Náchod - sport | 191 | 10 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 185 | 9 |
IPO 1
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Silberová Dita | Letohrad | 178 | 10 |
2. | Bourová Adriana | Náchod - sport | 164 | 9 |
3. | Faltus Jakub | Letohrad | 161 | 8 |
IPO 3
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hron Martin | Náchod - sport | 183 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 169 | 11 |
Čtvrtý závod v Lukové 13.9.2014
ZZO
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Filipiová Eliška | Vysoké Mýto | 58 | 6 |
2. | Hurtová Marta | Česká Třebová - Javorka | 56 | 5 |
3. | Zachařová Markéta | Vysoké Mýto | 55 | 4 |
4. | Schichová Jiřina | Česká Třebová - Javorka | 55 | 3 |
5. | Němcová Jana | Vysoké Mýto | 54 | 2 |
6. | Češka František | Luková | 53 | 2 |
7. | Svatošová Markéta | Luková | 52 | 2 |
8. | Češka Petr | Luková | 48 | 2 |
9. | Patočka Vladimír | Luková | 47 | 2 |
ZVV 1 poslušnost
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Procházková Dagmar | Moravská Třebová | 92 | 9 |
2. | Svatošová Markéta | Luková | 91 | 8 |
3. | Klimešová Zuzana | Luková | 84 | 7 |
4. | Šmajzrová Soňa | Česká Třebová - Javorka | 70 | 4 |
5. | Kusá Marie | Vysoké Mýto | 66 | 4 |
ZM
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 98 | 9 |
2. | Borkovcová Pavlína | Náchod sport | 94 | 8 |
3. | Borkovcová Veronika | Náchod sport | 89 | 7 |
4. | Trýbová Jindřiška | Žamberk | 85 | 4 |
5. | Gregorová Jitka | Vysoké Mýto | 77 | 4 |
ZVV 1
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hotmar Zdeněk | Vysoké Mýto | 190 | 10 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 188 | 9 |
3. | Luňáčková Iveta | Luková | 182 | 8 |
4. | Świerczyńska Boguslawa | Luková | 164 | 4 |
IPO 1
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Faltus Jakub | Letohrad | 187 | 10 |
2. | Matyášová Alena | Luková | 172 | 9 |
3. | Bourová Adriana | Náchod sport | 170 | 8 |
IPO 3
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hron Martin | Náchod sport | 184 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 182 | 11 |
3. | Borkovec Michal | Náchod sport | 175 | 10 |
Třetí závod Vysoké Mýto 14.6.2014
ZZO
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Schichová Jiřina | Česká Třebová - Javorka | 57 | 6 |
2. | Hurtová Marta | Česká Třebová - Javorka | 55 | 5 |
3. | Pucherová Jana | Vysoké Mýto | 54 | 4 |
4. | Češka František | Luková | 52 | 3 |
5. | Gregorová Jitka | Vysoké Mýto | 51 | 2 |
6. | Dobešová Miroslava | Vysoké Mýto | 51 | 2 |
7. | Filipiová Eliška | Vysoké Mýto | 51 | 2 |
8. | Češka Petr | Luková | 50 | 2 |
9. | Borkovcová Veronika | Náchod sport | 50 | 2 |
10. | Němcová Jana | Vysoké Mýto | 42 | 2 |
ZVV 1 poslušnost
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Kusá Marie | Vysoké Mýto | 94 | 9 |
2. | Zárubová Renata | Česká Třebová - Javorka | 94 | 8 |
3. | Šmajzrová Soňa | Česká Třebová - Javorka | 90 | 7 |
4. | Matyášová Alena | Luková | 85 | 4 |
5. | Pucherová Jana | Vysoké Mýto | 64 | 4 |
ZVV 1 + IPO 1
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Luňáčková Iveta | Luková | 185 | 10 |
2. | Hottmar Zdeněk | Vysoké Mýto | 172 | 9 |
IPO 3
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Borkovec Michal | Náchod sport | 181 | 12 |
2. | Stráníková Marie | Česká Třebová - Javorka | 171 | 11 |
Druhý závod Náchod sport 7.6.2014
ZZO
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hrobař Pavel | Letohrad | 59 | 6 |
2. | Remeš Pavel | Náchod sport | 57 | 5 |
3. | Borkovcová Pavlína | Náchod sport | 56 | 4 |
4. | Barnetová Riana | Náchod sport | 55 | 3 |
5. | Borkovcová Veronika | Náchod sport | 53 | 2 |
6. | Vaněk Libor | Náchod sport | 51 | 2 |
7. | Eichlerová Daniela | Náchod sport | 40 | 2 |
ZM
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Řeháková Dana | Luková | 94 | 9 |
2. | Hrobařová Markéta | Letohrad | 90 | 8 |
ZVV1 poslušnost
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Haucková Natálie | Náchod sport | 88 | 9 |
2. | Remeš Pavel | Náchod sport | 86 | 8 |
3. | Barnet Michal | Náchod sport | 81 | 7 |
4. | Matyášová Alena | Luková | 78 | 4 |
5. | Jirmanová Zuzana | Náchod sport | 73 | 4 |
ZVV1
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Jirman Vratislav | Náchod sport | 190 | 10 |
2. | Luňáčková Iveta | Luková | 167 | 9 |
IPO 1 + 3
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Hron Martin | Náchod sport | 179 | 12 |
2. | Řeháková Dana | Luková | 172 | 11 |
3. | Borkovec Michal | Náchod sport | 171 | 10 |
4. | Bourová Adriana | Náchod sport | 166 | 4 |
první závod Česká Třebová Javorka 10.5.2014:
ZZO
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Rostislav Částek | Luková | 57 | 6 |
2. | Riana Barnetová | Náchod sport | 56 | 5 |
3. | Jiřina Schichová | Česká Třebová - Javorka | 49 | 4 |
4. | Eliška Filipová | Vysoké Mýto | 49 | 3 |
5. | Marta Hurtová | Česká třebová - Javorka | 47 | 2 |
6. | Markéta Svatošová | Luková | 45 | 2 |
7. | František Češka | Luková | 45 | 2 |
8. | Karel Andrejsek | Česká Třebová - Javorka | 44 | 2 |
ZVV1 poslušnost / FPr 1
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Iveta Luňáčková | Letohrad | 89 | 9 |
2. | Věra Elsinger | Česká třebová - Javorka | 86 | 8 |
3. | Michal Barnet | Náchod sport | 75 | 7 |
4. | Soňa Šmajzrová | Česká Třebová - Javorka | 73 | 4 |
5. | Karel Brulík ml. | Česká Třebová - Javorka | 71 | 4 |
ZVV1
pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Zdeněk Hotmar | Vysoké Mýto | 179 | 10 |
ZM / ZMMP
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Dana Řeháková | Luková | 94 | 9 |
2. | Jindřiška Trýbová | Žamberk | 74 | 8 |
3. | Karolína Hyláková | Česká Třebová - Javorka | 72 | 7 |
4. | Alena Matyášová | Luková | 64 | 4 |
IPO 1
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Renata Zárubová | Česká Třebová - Javorka | 162 | 10 |
2. | Karel Brulík ml. | Česká Třebová - Javorka | 148 | 9 |
IPO 3
Pořadí | jméno psovoda | organizace | body celkem | body do ligy |
1. | Marie Stráníková | Česká Třebová - Javorka | 177 | 12 |
2. | Martin Hron | Náchod - sport | 176 | 11 |
3. | Dana Řeháková | Luková | 173 | 10 |
4. | Michal Borkovec | Náchod - sport | 153 | 4 |